Zpět do obchodu

Registrace

Novinky

Pomáháme

 

Rozhodli jsme se podporovat ZDRAVOTNÍ KLAUNY , PROTOŽE SI MYSLÍME, ŽE JE TŘEBA DODAT NEMOCNÝM DĚTEM A STARÝM LIDEM RADOST A TROCHU TOHO SMÍCHU, ABY SE JIM TO VŠE, CO MUSÍ ZVLÁDNOUT, SNÁŠELO LÉPE.      https://www.zdravotniklaun.cz/


Pokud si tedy budete chtít udělat radost sobě i druhým. Něco si kupte a pomozte rozdávat smích.
Děkujeme, že pomáháte.
Hřebeny a jehlice

Nová kolekce dvojjehlic a hřebenů

 
                                 Tak...nové modely jsou vyvzorovány a my Vám je můžeme představit.
Kolekce je z exotických dřev / Eben, Palisandr /. Hřebeny mají délku zubu max.8,5 a jehlice 13cm. Hlavice jsou vysoce elegantní a ručně modelované. Každá je malým sochařským dílkem. Oba typy dřev jsou velmi tvrdé a pevné. Hřebeny jsme tvarovali tak, aby vyhovovaly francouzskému drdolu , který se zapichuje ze strany. Eben i palisandr jsou sice dost těžká dřeva , ale naše modelace umožnila zajistit jak pevnost tak lehkost. Nelze je však srovnávat s lehkým plastovým výrobkem. Toto je opravdu jiná kategorie.
Jak obnovit krásu dřevěné spony

Setkání

 
Dnes nám došel balíček od naší věrné zákaznice s přáním o obnovu barvy a celkové očisty spon a jehlic. Naše obavy , že to po tak dlouhé době / 3 roky / nepůjde se rozplynuly.
Spony byly nepoškozené a dobře udržované. Setkání to bylo velmi milé. Pustili jsme se do toho a  vše dopadlo nad očekávání dobře.
 Zaskočilo nás pouze zjištění, že z nich časem úplně zmizela barva. Možná proto to bylo snadnější :-)
Takže pokud sponu či jehlici máte ve stejné oblibě jako naše zákaznice jsme tu a rádi vám z nich zase uděláme krásky k nepřehlédnutí.
Již jsme obnovovali sponu desetiletou, přírodní a to byl vážně zážitek se s ní setkat. Okamžitě poznáme kam jsme se  posunuli a jak fungují.
Obnovit můžeme pouze spony, které jsou udržované jen přírodní vazelínou nebo krémem na ruce, jak je psáno v návodu. Pokud jste spony přelakovávali nebo jinak upravovali, pak obnova není možná. Obroušení a očištění by bylo velmi hluboké a spona by se probrousila příliš. Může se stát, že spona i když bude udržovaná jak má , stejně nepůjde obnovit. Pak vám navrhneme řešení nebo jí pošleme zpět tak jak je.
P.S. Doufáme jen , že nedorazí všechny spony, co jsme vyrobili, to by byla katastrofa :-)


                      a takto probíhala celková obnova původně modré spony a jehlic.
3 položek celkem
Zpět do obchodu