Jak určit velikost spony

Naše velikosti jsou A,B,C,D. Pro dobré určení velikosti bude záležet na délce a hustotě vlasů. Jedna z metod je si stočit vlasy do uzlu a použít dlań. Pokud v ní máte volno bude to velikost A. Pokud je plná bude to velikost B a pokud se vám tam uzel nevejde je to C,D.

Můžete také použít nit nebo krejčovský metr a změřte s ním u hlavy obvod vašeho culíku. Pokud si nebudete jisti kontaktujte nás a pošlete foto vlasů a my se pokusíme velikost určit. 

Orientační rozměry.

do 6 cm     velikost A       kratší, jemné vlasy,

od 6 do 8   velikost B       delší, hustší vlasy. Je to nejčastější velikost.

8 a více  velikost C,D     C jemné dlouhé vlasy, D dlouhé husté. MAXI MODELY. U těchto velikostí je nutná konzultace.

Naše zkušenosti s určováním velikostí je celkem dobrá. Většinou je to velikost B, protože pokud by spona byla trošku větší můžete si pomoci gumičkou, která dočasně zpevní držení vlasů než dorostou. Velikosti spon mají také určitou toleranci, takže se určitě trefíte. 

Může se samozřejmě stát, že volba bude chybná a spona nebude držet nebo bude malá atd. Není žádný problém se ozvat, zkonzultovat a případně vyměnit nebo vrátit. Chceme, aby vám splnila to co od takové spony očekáváte a dělala vám radost.

Dřevěné spony jsou praktické a pro radost, což je patrné i z fotografie jedné naší milé zákaznice, která má velikost spon C /zatím/.